Hledáme talentované, nadšené, vzdělané a spolehlivé studenty, absolventy i zkušené odborníky.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

 • Skvělé projekty, na kterých záleží

  V ADAM DESIGN pracujeme pro malé české zákazníky až po mezinárodní značky. Naše portfolio projektů obsahuje zemědělskou techniku až po užitkový design. Specializujeme se na designu a vývoj produktů. Pracujeme na zakázku. Každý náš projekt je jedinečný. Každý je svým způsobem zajímavý. Vždy usilujeme o maximální spokojenost zákazníků s naší prací i výsledky.

 • Za dva roky z designera manažerem design týmu

  V ADAM DESIGN od začátku stavíme na práci s vlastními lidskými zdroji a jejich rozvoji. Snažíme, si vybrat talentované studenty a absolventy, které zapojujeme do práce spolu se zkušenějšími kolegy, aby se studiem i praxí stali v co nejkratší době co nejlepšími v oboru. U nás je opravdu normální, že nastoupíš jako stážista, za rok získáš svůj tým a za dva roky se staneš vedoucím oddělení. Je jen na tobě, jak se své úlohy zhostíš. První dva designéři dnes pracují na vedoucích pozicích jako vedoucí týmů designérů a konstruktérů.

 • Prostředí podporující vzdělávání

  Sledujeme nové trendy a vybrané technologie a postupy aplikujeme v praxi. Snažíme se držet krok s dobou.  Podporujeme studenty a spolupracujeme s vysokými školami zaměřenými na vývoj a design produktů. Navzájem se obohacujeme. A nemusí to být jen pracovní záležitosti. Vítáme, když můžeme posnídat nad fotkami z dovolené nebo informacemi ze školení.

 • Skvělou partu lidí se společnými zájmy

  Máme společné zájmy. Jezdíme spolu ráno do práce a odpoledne z práce, takže se nemusíš bát o cestovní náklady. Máme v plánu plno společných akcí, ať už sportovních nebo zábavných. Jezdíme spolu na kole a běháme. Čas od času skočíme na burger, Laser Game nebo do kina. Milujeme kvalitní kávu, čaj a pivo. Budeme rádi za každého, kdo s námi bude sdílet nejen práci ale i zábavu.