Jsme na nové adrese

Vážení zákazníci, obchodní partneři a přátele. Rádi bychom vám všem oznámili, že jsme úspěšně přestěhovali naši provozovnu. Již nás tedy nehledejte v Brně, ale přijďte nás nově navštívit do Adamova. Těšíme se na Vás!

Bylo na čase se pohnout z místa a posunout se trochu dál.  Prostory v Brně byly už nedostačující i pro uskutečnění našich dalších výrobních a vývojových plánů. Dlouho jsme hledali zajímavé a přitom dobře dostupné místo pro práci a další zábavu s tím spojenou.  Rozrostli jsme se o další kolegy, posílili jsme naše vývojové technologické zázemí a výrobní možnosti.  Proto jsme učinili velký krok vpřed a přestěhovali jsme se. Máme rádi přírodu a nové výzvy, takže volba padla na Adamov. Zabydlujeme se v bývalém areálu adamovských strojíren a objevujeme jeho potenciál. Zjistili jsme, že v těchto závodech se psala historie českého strojírenství a dokonce zde vyrobili vůbec první automobil v celém Rakousku – Uhersku. Po roce 2009 byl areál dlouhodobě nevyužitý. Dnes je areál oficiálně označen jako brownfield a život se zde postupně probouzí (dvě třetiny tohoto areálu by měly být už obsazené různými firmami).

I my jsme se po vyhodnocování rizik a přínosů s tím spojeným rozhodli využít potenciál, nové možnosti a neskutečné výhody, které tato lokalita nabízí. Kromě toho, že můžeme čerpat inspiraci a energii z lesů, vod a strání, rádi bychom se zapojili do programů na obnovu a revitalizaci tohoto objektu. Společná budoucí vize vlastníků firem sídlících v areálu je vybudovat zde nový technologický park a obnovit tak život a průmyslovou tradici v tomto mikroregionu.

Kdo ví, možná se zde v budoucnu v některých z hal objeví i nový model automobilu. Srdečně vás tedy zveme na návštěvu, při které vám rádi nastíníme naši vizi a plány rozvoje v Adamově.